Estudio Com Vista Mar Em Salvador
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Estudio Com Vista Mar Em Salvador appartement ligt in de wijk Armação in Salvador, binnen 25 minuten te voet van de Vila Bahia en biedt ruimte aan maximaal 2 gasten. Het appartement biedt moderne faciliteiten, zoals wifi en benodigdheden zoals parkeerplaatsen voor autoreizigers.
Het 1-badkamer appartement is ook op 2 km van het winkelcentrum Salvador gelegen. De accommodatie ligt op 10 minuten rjden van Kerk van São Francisco.
Estudio Com Vista Mar Em Salvador appartementen zijn uitgerust met een badkamer met handdoeken.
Het appartement biedt een complete keuken met een koelkast en keukengerei. Deze accommodatie heeft een buitenzwembad en een terras.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Gedeelde keuken
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Fitnesscentrum
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Estudio Com Vista Mar Em Salvador appartement?
Gasten van Estudio Com Vista Mar Em Salvador appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Vila Bahia, op loopafstand van nog geen 25 minuten ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Kerk van São Francisco (2 km) en het winkelcentrum Salvador (2,1 km). - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Estudio Com Vista Mar Em Salvador appartement?
Estudio Com Vista Mar Em Salvador appartement heeft parkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Estudio Com Vista Mar Em Salvador appartement verblijven?
In Estudio Com Vista Mar Em Salvador appartement kunnen maximaal 2 gasten verblijven. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.